Select Language EN / TR
Hakkımızda Teb Ozel Dijital Müze Hakkımızda Teb Ozel Dijital Müze
Yeni projelerimizle gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak, dijital dönüşümün hayatlarımıza olan ve olacak ve etkilerini inovatif fikirler ile desteklemeye devam ediyoruz.

Hakkımızda

Müzenin koleksiyonları, sergileri ve eğitim programları, her kesimden ziyaretçiye sanatı sevdirmeyi ve onların etkin biçimde sanata katılımlarını sağlamayı hedefler.

Türkiye’de Özel Bankacılık kavramının ilk uygulayıcısı olan TEB ÖZEL Bankacılık olarak 1989 yılından beri 25 yılı aşkın süredir müşterilerimiz ile varlık yönetimindeki tecrübemizi ve ekspertizimizi paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Her koleksiyonun bir hikayesinin olduğuna inanıyoruz. İşte bu bu nedenle TEB ÖZEL Dijital Müze ile gizli kalmış sanat eserlerinin hikayelerini koleksiyonerlerin anlatımıyla dijital dünyada tüm sanat meraklılarına sunabilmeyi ve yeni nesil koleksiyonere fikir vererek Türkiye'de koleksiyonerliğin gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

 

Ülkemizin geçmişten günümüze gelen büyük sanat birikimine yönelik farkındalığı arttırabilmek amacıyla taşıdığı büyük sorumluluğun bilincinde olmakla birlikte, bu birikimi ve farkındalığı daha da ileriye taşıyabilmeyi hedeflemekteyiz. Her koleksiyonun bambaşka bir dünya olduğuna inanarak çıktığımız bu yolda, koleksiyonerliğe dair bir eğitim platformu oluşturmaktan ve Türkiye'de koleksiyonerliğin hak ettiği değeri görmesine katkıda bulunmaktan heyecan duymaktayız.

 

İçerisindeki her koleksiyonun bir hikayesi olan Türkiye’nin ilk dijital müze platformu, TEB ÖZEL Dijital Müze’yi siz saygıdeğer sanatseverlerimizle paylaşmaktan kıvanç duymaktayız.

 

TEB Özel Dijital Müze ile ilgili tüm soru ve görüşlerinizi iletişim formu üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

YUKARI